InfoGlobi

Von Cramon : Për viza pyeteni Presidentin e Francës, Emmanuel Macron

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon ka polemizuar në rrjetin social Twitter me Emisarin Special të Presidentit Trump, Richard Grenell dhe e me ish-ministrin e Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli lidhur me qëndrimin e Presidentit Macron për liberalizimin e vizave për Kosovën. Ish-ministri i Punëve të Jashtme, …

Lexo më shumë