Ballina / HOROSKOPI / Astrologji: Kjo është shenja me egon më të fortë

Astrologji: Kjo është shenja me egon më të fortë

Personat e lindur në këtë shenjë ushqehen me komplimente dhe jetojnë për t’i mahnitur të tjerët. Kështu e ushqejnë egon e tyre.

Nuk është me rendesi se a do ta lëvdoni pamjen e tyre apo të qeshni me mahinë e tyre, çdo kompliment është mënyrë për pushtimin e zemrës së tyre.

Shkëlqejnë me vetëbesim, gjë që i bën parezistueshëm tërheqës, prandaj i joshin lëvdatat. Ata komlimentet do t’ua kthejnë me kënaqësi, por vetëm kur ato i mendoni seriozisht.

Fjala është, natyrisht, për Luanët.

Provo po ashtu

horoskopi

Horoskopi për 15 Shtator 2019

Dashi Ka rrezik qe për çiftet te shtohen zënkat dhe debatet gjate kësaj dite. Do …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.