As sot nuk u arrit marrëveshka VV -LDK

Ka përfunduar takimi që zgjati gati tri orë mes VV-së e LDK-së.

As kësaj rradhe nuk është arritur marrëveshje, teksa krejt për çka janë pajtuar dy partitë është që të vazhdojnë takimet.

Kështu ka bërë të ditur edhe Avdullah Hoti nga LDK.

“Ne po i vazhdojmë takimet, nuk e kemi përmbyllur ende, ditëve të ardhshme do të takohemi prap. Nuk kemi ardhë në një konkludim”, tha Hoti.

Ndërkaq, Glauk Konjufca nga Vetëvendosje, tha se sot nuk ka pasur marrëveshje, dhe se kjo është krejt çka ai mund të deklarojë.

“Krejt çka mund të them është se nuk pati marrëveshje, dhe do të shohim në ditët e ardhshme se si do të veprojmë”, tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!