Ballina / KOSOVA / Arrestohet prishtinasi, rrahu gruan dhe vajzën e tij
lajmi, infoglobi

Arrestohet prishtinasi, rrahu gruan dhe vajzën e tij

Është arrestuar një persona pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje rreth orës 09:45 në Prishtinë dhe e gjithë kjo ndodhi për shkak të një mosmarrëveshjeje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili pas një mosmarrëveshjeje kishte sulmuar fizikisht fillimisht bashkëshorten e tij femër K/Shqiptare, e më pas edhe viktimën, vajzën e tij femër K/Shqiptare”, ka konfirmuar Policia.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar, kurse rasti shkon në procedurë të rregullt.

@Fluidi

Provo po ashtu

katedralja, prishtina,mesha,krishlindjet

Thirrje për paqe në meshën e Krishtlindjes

Mesazhe paqeje dhe mirëkuptimi u dhanë në kremten e Krishtlindjes, ku mesha kryesore e shënimit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.