Ballina / KOSOVA / Arrestohet 60 vjeçarja, kishte biznes prostitucioni
arrestohet

Arrestohet 60 vjeçarja, kishte biznes prostitucioni

Pronarja e një lokali në kryeqytet është vënë në pranga nga policia pasi kishte vënë në dispozicion biznesin e saj për ushtrim prostitucioni.

Burime zyrtare të policisë bëjnë të ditur se Rolanda Qose, 60 vjeçe akuzohet për shfrytëzim prostitucioni dhe mbajtje e lokaleve për prostitucion.

Në lokalin e saj në Vaqarr të Tiranës ajo i siguronte klient për ushtrim prostitucioni M. Gj, 46 vjeçe, e cila u kap në flagrancë bashkë me E.M, 40 vjeç.

Check Also

zgjedhjet

Istog : Zgjedhjet do të vëzhgohen nga 440 komisionerë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka përfunduar të gjitha përgatitjet për të dielën kur në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *