Ballina / KOSOVA / Arrestohet 60 vjeçarja, kishte biznes prostitucioni
arrestohet

Arrestohet 60 vjeçarja, kishte biznes prostitucioni

Pronarja e një lokali në kryeqytet është vënë në pranga nga policia pasi kishte vënë në dispozicion biznesin e saj për ushtrim prostitucioni.

Burime zyrtare të policisë bëjnë të ditur se Rolanda Qose, 60 vjeçe akuzohet për shfrytëzim prostitucioni dhe mbajtje e lokaleve për prostitucion.

Në lokalin e saj në Vaqarr të Tiranës ajo i siguronte klient për ushtrim prostitucioni M. Gj, 46 vjeçe, e cila u kap në flagrancë bashkë me E.M, 40 vjeç.

@Fluidi

Provo po ashtu

thaci bruksel

Bruksel: Të mërkurën vazhdon dialogu

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka arritur në Bruksel, kanë njoftuar nga Presidenca e Kosovës. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.