Ballina / SPORT / Anglia në avantazh , në minutin 19′ rezultati 2:1
anglia kosova

Anglia në avantazh , në minutin 19′ rezultati 2:1

Anglia ka kaluar në epërsi kundër Kosovës, me rezultat 2-1.

“Tre Luanët” dhe ‘Dardanët’ po ballafaqohen në kuadër të Grupit A të vlefshme për Evropianin 2020, transmeton RTKLive.

Është Harry Kane (19’) shënoi gol për epërsinë e “Tre Luanëve” në 2-1

Provo po ashtu

Trajneri i Manchester United është vënë pas sulmuesit të Kosovës, Vedat Muriqi

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer është vënë pas sulmuesit të Kosovës, Vedat Muriqi. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.