Ballina / KOSOVA / Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë – Gjilan
aksidenti_Prishtine_Gjilan

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë – Gjilan

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan ku janë përfshirë dy vetura.

Një i tillë sapo ka ndodhur edhe në magjistralen Prishtinë-Gjilan.

Pasagjerët kanë pësuar edhe lëndime trupore dhe dëme materiale.

Besohet se reshjet atmosferike kanë qenë shkaktar i aksidenteve të një pas njëshme sot në Kosovë.

@Fluidi

Provo po ashtu

Kocijançiq

Zyra e Mogherinit: Ushtria e Kosovës vetëm në pajtim me serbët

Zëdhënësja e BE-së Maja Koçijançiq u bëri thirrje autoriteteve të Kosovës për të siguruar procesin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.