Ballina / KOSOVA / Ahmeti: Zgjedhjet janë të domosdoshme
shpend ahmeti

Ahmeti: Zgjedhjet janë të domosdoshme

Kreu i PSD-së,Shpend Ahmeti, ka përjashtuar mundësinë për qeveri teknike.

Ai përmes një postimit në Twitter ka thënë se zgjedhjet janë të domosdoshme edhe për legjitimitet edhe për ndryshim.

“Nuk ka arsye për qeveri teknike. Ne aspektin demokratik të legjitimitetit, zgjedhjet janë të domosdoshme. Edhe për legjitimitet edhe për ndryshim”, ka shkruar ai.

Provo po ashtu

kuvendi komunal i prishtines

Pas debateve të nxehta, Prishtina anulon konkursin për kiosqet e reja

Me 28 vota për, 11 abstenime dhe asnjë kundër, Kuvendi Komunal i Prishtinës ka anuluar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.