Ballina / SHOWBIZ / Abigail fiton 140.000 euro në vit, vetëm nga Instagrami
In Fabric

Abigail fiton 140.000 euro në vit, vetëm nga Instagrami

Modelja Abigail Ratchford fiton afro 140 mijë euro në vit nga reklamimi i veshjeve të brendshme për femra.

Ajo poston foto të sajat vetëm me të brendshme për 8 milionë ndjekësit e saj në Instagram, por ndërsa ky duket si një veprim për të reklamuar format e saj, 25-vjeçarja përfiton mijëra euro nga reklamimi i veshjeve.

Një praktikë kjo që përdoret gjerësisht nga shumë modele, por që Abigail duket se është më të paguarat, kjo edhe për vetë faktin për numrin e madh të ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Check Also

dior e gucci

Dior dhe Gucci i kundërvihen anoreksisë duke ndaluar modelet e dobëta

Christian Dior dhe Gucci nuk do të përdorin më modele të dobëta gjatë prezantimit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *