Ballina / LIFESTYLE / 9 trendet e modës që duhet të zhduken (foto)

9 trendet e modës që duhet të zhduken (foto)

Dizajnuesit e rrobave dhe këpucëve ndonjëherë janë tepër të etur për t’u larguar nga mediokriteti.

Më poshtë po ju sjellim disa rroba dhe kombinime që thjesht duket se janë të tepruara.

Shihn me kujdes dhe mbajeni mend se nuk janë rrobat ato që ju bëjnë unik!

Këpucët e “Të Përhiturës”

Xhinset me shtesa

Xhaketat me krahë të hapur

Getat e shqyera jashtë mase

Rrobat si pizhame

Papuçe si këto

Pantollat të kombinuar me fustan

Këpucët me lesh

Rroba banjo si këto!

 

Check Also

e premtja e zeze

E “premtja e mallkuar”, çfarë duhet të dini

Po ju u shkojnë gjërat ters ditën e sotme? Qetësohuni dhe të prisni të ndërrohet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *