Ballina / BOTA / 54 viktima në Vietnam
Vietnam

54 viktima në Vietnam

Numri i viktimave nga përmbytjet në Vietnam po rritet ende.

Numri i të vdekurve ka shkuar të paktën 54, ndërsa janë regjistruar deri tani 39 të humbur.

Përmbytjet kanë shkatërruar mijëra shtëpi dhe rrugë. Provinca më e prekur është ajo e Hoa Binh, ku numërohen 17 të vdekur dhe 15 të zhdukur.

Provo po ashtu

london transport

Dhjetë kandidatë do të garojnë për kryeministër të Britanisë

Dhjetë kandidatë do të garojnë për postin e kryetarit të Partisë Konservatore në Mbretërinë e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.