3 tërmetetë njëpasnjëshme godisin SHBA-në

Shërbimi Gjeologjik i SHBA-së raporton se tri tërmete të vogla janë regjistruar në veri të Oklahomas.

Tërmetet e fundit u regjistruan të premten në mbrëmje dhe të shtunën në mëngjes me magnitudë 2.5 ballësh, 166 kilometra në veri të Oklahomas, transmeton Express.

Nuk raportohet për të lënduar apo dëme.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.