Ballina / Galeria / 15 aktorët e mëdhenj që nuk e kanë fituar “Oscar”-in (FOTO)

15 aktorët e mëdhenj që nuk e kanë fituar “Oscar”-in (FOTO)

Pavarësisht meritave, ka mjaft aktorë të mëdhenj që ende nuk e kanë marrë “Oscar”-in.

Disa prej tyre janë Leonardo Dicaprio, Samuel L. Jackson, Johnny Depp apo Richard Gere.

infoGlobi ju sjell 15 prej tyre, të cilët ende nuk kanë arritur ta fitojnë statujën e artë./infoGlobi/

 

Provo po ashtu

Gili-ft.-Buraku-Grupi-Fama-Susta

Premierë: Gili dhe Buraku rrëmbejnë zemrat e të gjithëve me këngën “Susta”

Këngëtarja Gili gjithmonë arrinë të i befasojë fansat e saj me projektet që sjell në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.