Ballina / Galeria / 11 Shtatori përmes fotografive
In Fabric
11 Shtator 2001

11 Shtatori përmes fotografive

Këto janë vetëm disa pamje nga sulmi ndaj Shteteve të Bashkuara të Amerikës më 11 Shtator 2001.

Check Also

ishulli palawan

A është ky ishulli më i bukur në botë (Foto)

A keni dëgjuar për ishullin Palawan. Ndodhet në Filipine dhe konsiderohet ndër ishujt më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *