February 1, 2015 3:38 pm

Shi dhe breshër në disa zona

Nga dje Maqedonia është përfshirë nga një mot i ndryshueshëm me diell në orët e paradites dhe me reshje shiu në orët e pasdites, shoqëruar me breshër në disa zona.

shi_rainShkup: Drejtoria Hidrometeorologjike informoi se moti jostabil do të vazhdojë edhe gjatë fundjavës dhe në fillim të javës tjetër. Moti sot do të jetë me diell gjatë paradites, ndërsa pasdite pritet reshje shiu dhe erë. Të dielën do të jetë moti me diell dhe me shumë periudha të reshjeve të shiut, me temperatura deri 31 gradë Celsius.
Gjatë javës tjetër do të nis rënia e temperaturave të ajrit, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. /infoGLOBI/

Shkruaj/komento

E - maili juaj nuk do të publikohet

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

brazzers denildiginde aklimiza gelen ilk sitelerden bir tanesi olan cutporn.com, harika bir site olmakla birlikte en guzel porn videolari barindiran muhtesem lezbiyen porno siteleri arasinda yer almaktadir. Ayrica cutporn.com sitesi de bir bakima turkiye'de buyuk bir rokettube sektoru acmistir kendine ve turbanli porno izletme konusunda en guzel sitelerden bir tanesi olmustur. En begenilen brazzers,naughtyamerica,bangbros pornolarini yayinlayan sitemiz guzel bir yer tutmaktadir sektorde. xhamster pornolar acilmiyorsa eger acabiliriz. Ayrica bir diger sitelerimizden de mobil porno ve liseli porno izleyebilirsiniz. porno italiano