March 6, 2015 4:54 am
Home / LAJME / Shi dhe breshër në disa zona

Shi dhe breshër në disa zona

Nga dje Maqedonia është përfshirë nga një mot i ndryshueshëm me diell në orët e paradites dhe me reshje shiu në orët e pasdites, shoqëruar me breshër në disa zona.

shi_rainShkup: Drejtoria Hidrometeorologjike informoi se moti jostabil do të vazhdojë edhe gjatë fundjavës dhe në fillim të javës tjetër. Moti sot do të jetë me diell gjatë paradites, ndërsa pasdite pritet reshje shiu dhe erë. Të dielën do të jetë moti me diell dhe me shumë periudha të reshjeve të shiut, me temperatura deri 31 gradë Celsius.
Gjatë javës tjetër do të nis rënia e temperaturave të ajrit, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. /infoGLOBI/

support_b_468_60

Lexo edhe këte

tikrit

Tikrit: Zhvendosen 28,000 veta

Operacioni i ushtrisë së Irakut për të rimarrë qytetin e Tikritit nga militantët e Shtetit ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>