Saturday , 1 November 2014
INFO GLOBI
Home > LAJME > Kosovë > Ambasadorja amerikane shpalon lëndimin
Ambasadorja amerikane shpalon lëndimin

Ambasadorja amerikane shpalon lëndimin

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Prishtinë, Tracey Jacobson, ka publikuar një foto  ku shihet me gërvishtje në dorën e djathtë një ditë pas protestave të VV-së.

jacobson_dora“Po e përshtat lëndimin tim me fustanin”, ka shkruar Jacobson në Twitter, pa e cekur se ku dhe si u lëndua. Në pyetjen e një miku në Twitter ‘a është ky lëndim i marrë dje gjatë protestave të Vetëvendosjes’ ambasadorja nuk ka dhënë përgjigje.

Në “Vetëvendosje” insistojnë se askush nga ta nuk e ka prekur përfaqësuesen e SHBA-së, por Ministri i Jashtëm, Hoxhaj ka konfirmuar se Departamenti Amerikan i Shtetit, e ka ftuar ambasadorin Ismaili për t’ia tërhequr vërejtjen për mosofrimin e kushteve të mjaftueshme të sigurisë për ambasadoren Jacobson.
Përndryshe ambasadorja ishte e ftuar që të përcjell seancën në të cilën është ratifikuar marrëveshja Kosovë- Serbi./infoGLOBI/

Komento Ketu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
brazzers denildiginde aklimiza gelen ilk sitelerden bir tanesi olan Zindia.net, harika bir site olmakla birlikte en guzel porn videolari barindiran muhtesem lezbiyen porno siteleri arasinda yer almaktadir. Ayrica zindia.net sitesi de bir bakima turkiye'de buyuk bir rokettube sektoru acmistir kendine ve turbanli porno izletme konusunda en guzel sitelerden bir tanesi olmustur. En begenilen brazzers,naughtyamerica,bangbros pornolarini yayinlayan sitemiz guzel bir yer tutmaktadir sektorde. xhamster pornolar acilmiyorsa eger acabiliriz. Ayrica bir diger sitelerimizden de mobil porno ve liseli porno izleyebilirsiniz. liseli porno xnxx pornhub