Friday , 31 October 2014
INFO GLOBI
Home > Kuriozitete > 10 më të pasurit në Shqipëri
10 më të pasurit në Shqipëri

10 më të pasurit në Shqipëri

Publikimi i personave më të pasur në botë nga Forbes, ka shtyrë edhe mediet në Shqipëri që ta bëjnë një analizë në këtë aspekt.  Mësohet se top-10 personat më të pasur duke iu referuar bizneseve janë:

 

mane_20131.Zamir Mane – QTU, TEG, NEPTUN, PLUS, ndërtime e tej.

2.Bashkim Ulaj – Pronari i 22 katëshit tek TVSH-ja, firmë ndërtimi, fibra optike e tej.

3.Ramë Geci – Pronari i 15 katëshit, firma e ndërtimit Geci e tej

4. Artan Dulaku –  Qendra Tregtare Kristal, ETC, ndërtime, FORD, Range Rover, supermarketet Conad, Tring Digital, Vizion + e tej,

5. Vasil Naçi – Pepsi, Birra Amstel, distribucion pijes, detergjent, cigare e tej,

6.Familja Duka – Vezë, kantinë vere dhe vreshta, elektroshtëpiak, telefoni PLUS e tej,

7. Edmond Leka – Wester Union, Union Bank e tej,

8.Vjollca Hoxha – Top Channel, Lori Caffe, Digitalb, e tej,

9.Vilma Nushi – Ekskluzivitetin e Malboros dhe cigare të  tjera, Procter & Gamble,

10. Muhamed Muça – Shkolla Kristal, e tej./InfoGlobi/

Komento Ketu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
brazzers denildiginde aklimiza gelen ilk sitelerden bir tanesi olan Zindia.net, harika bir site olmakla birlikte en guzel porn videolari barindiran muhtesem lezbiyen porno siteleri arasinda yer almaktadir. Ayrica zindia.net sitesi de bir bakima turkiye'de buyuk bir rokettube sektoru acmistir kendine ve turbanli porno izletme konusunda en guzel sitelerden bir tanesi olmustur. En begenilen brazzers,naughtyamerica,bangbros pornolarini yayinlayan sitemiz guzel bir yer tutmaktadir sektorde. xhamster pornolar acilmiyorsa eger acabiliriz. Ayrica bir diger sitelerimizden de mobil porno ve liseli porno izleyebilirsiniz. xnxx pornhub